Każda okazja jest dobra, by rozmawiać o Płońsku
Dziś w Stróżewie gościł Minister Sportu Pan Jakub Rutnicki, Wojewoda Mazowiecki Pan Mariusz Frankowski i Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Pan Wiesław Raboszuk. W spotkaniu administracji wszystkich szczebli uczestniczyli również Burmistrz Andrzej Pietrasik i jego Zastępca Lilianna Kraśniewska. W rozmowie z Ministrem poruszyli temat rozwoju infrastruktury sportowej w Płońsku - w szczególności pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy ul. Kopernika. Miasto pracuje nad możliwościami zwiększenia dofinansowania tego obiektu.
Warto zauważyć, że to nie pierwsze spotkanie na tym szczeblu. W Płońsku gościliśmy Pana Ministra w sierpniu tego roku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!