Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Kierownik MOPS-u w Płońsku Maria Zembrzuska przechodzi na emeryturę

Ocena 0/5

Podczas LXII sesji Rady Miejskiej w Płońsku Burmistrz Andrzej Pietrasik, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz oraz radni miejscy i pracownicy Urzędu Miejskiego pożegnali odchodzącą na emeryturę panią Marię Zembrzuską, kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Pani Marii życzymy satysfakcji z 45 lat pracy, dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności