Konferencja naukowa poświęcona problemom rozwoju społeczno-kulturalnego powiatu płońskiego
W sobotę, 28 kwietnia 2025 r. Burmistrz Andrzej Pietrasik reprezentował Miasto Płońsk podczas konferencji naukowej poświęconej problemom rozwoju społeczno-kulturalnego powiatu płońskiego. Konferencja odbyła się w wydziale zamiejscowym Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. Burmistrz przedstawił zebranym rys historyczny finansowania tych obszarów, działania samorządów, aktywność miasta w pozyskiwaniu środków zewnętrznych oraz dokonania płońskich instytucji kultury. W tej materii Płońsk zdecydowanie ma się czym pochwalić. Rewitalizacja wielu obiektów, począwszy od rynku, nadała im nowe funkcje i będzie cieszyć kolejne pokolenia płońszczan.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!