Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją

Ocena 0/5
Wydawało się, że jesteśmy skazani na porażkę. Mimo wysokiej średniej wieku zawodników i mniejszego zgrania drużyna z Urzędu Miejskiego w Płońsku zremisowała 4:4 w towarzyskim meczu z Płońską  Policją, który odbył się na orliku przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w PłońskuMiejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, do którego przystąpiła Gmina Miasto Płońsk. Trzy bramki dla ekipy UM zdobył Marcin Bogucki! Jedną Łukasz Barankiewicz.
Oprawę meczu zapewniły czirliderki i kibice z płońskiej trójki.

Galeria zdjęć

Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją (4) Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją Mecz pracowników ratusza i podległych jednostek z płońską policją
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności