Dziś z okazji Dnia Życzliwości ratusz odwiedzili przedstawiciele Niepublicznego Żłobka "Akademia Bystrzaków", którzy zaserwowali nam słodki poczęstunek. A my, dziękując, życzymy Wam samych sukcesów.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!