Mistrzostwa Mazowsza Taekwondo w Płońsku
W niedziele, 23 marca po raz kolejny w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Taekwondo. W turnieju uczestniczyło ponad 600 zawodników, którzy przyjechali nie tylko z Mazowsza, ale także z Kujaw oraz Warmii.
W samo południe zawody uroczyście otworzył Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, pod którego honorowym patronatem odbyły się Mistrzostwa. Na matach rywalizowali chłopcy i dziewczęta - począwszy od kilkulatków po seniorów. Na trybunach aktywnie kibicowała niesamowita publiczność - bliscy zawodników i mieszkańcy Płońska.
Medale uczestnikom turnieju wręczyli Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Arkadiuszem Barański, Dyrektorem Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Waldemarem Kunickim oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego Joanną Szczepańską.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!