Płońsk w budowie
Trwają ostatnie prace porządkowe przy Padlewskiego 3a. Już wkrótce 40 płońskich rodzin znajdzie tu swój nowy dom w ramach inwestycji Miasta Płońsk i SIM północne Mazowsze.
Przypominamy, że budowa bloku z mieszkaniami na wynajem nie mogłaby powstać bez 6 mln zł, które na skutek starań Burmistrza Andrzej Pietrasik Miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa i Funduszu Dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego. Miasto przekazało też działkę pod budynek.
Do inwestycji niebawem będziemy wracać szerzej na naszym Facebooku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!