Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Modernizacja systemu grzewczego w budynkach komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Płońsk

Ocena 0/5

W Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Płońsku zostały wczoraj podpisane dwie umowy na realizację robót budowlanych pn. "Modernizacja systemu grzewczego w budynkach komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Płońsk". W ramach zadania do miejskiej sieci ciepłowniczej podłączonych zostanie 17 budynków komunalnych. Budynki te położone są w rynku i ulicach przyległych, których użytkownicy korzystają głównie z pieców na paliwo stałe (węgiel, drewno). Wartość inwestycji 1 437 630,00 zł.

Galeria zdjęć

120601636_2802425456680965_2908851099124319239_n 120721304_2802425496680961_8823793798349944483_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności