Modernizacja systemu grzewczego w budynkach komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Płońsk
W Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Płońsku zostały wczoraj podpisane dwie umowy na realizację robót budowlanych pn. "Modernizacja systemu grzewczego w budynkach komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Płońsk". W ramach zadania do miejskiej sieci ciepłowniczej podłączonych zostanie 17 budynków komunalnych. Budynki te położone są w rynku i ulicach przyległych, których użytkownicy korzystają głównie z pieców na paliwo stałe (węgiel, drewno). Wartość inwestycji 1 437 630,00 zł.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!