Muzyczno-taneczno-wokalne wydarzenie w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku
Wstęp BEZPŁATNY (bez wejściówek), 23 października (poniedziałek), godz. 18:30.
Przedstawiamy oficjalny trailer widowiska. Zaprasza Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik oraz Wiesław Raboszuk - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie odbędzie się w ramach 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Zapraszamy na spektakularne widowisko muzyczne pt.: „Dla Ciebie śpiewałem…” – widowisko skrojone specjalnie na inaugurację obchodów jubileuszowych z okazji 120-tych urodzin Jana Kiepury. „Dla Ciebie śpiewałem…” to nostalgiczna podróż ku wspomnieniom. Pełna wzruszeń i szczerego uśmiechu. Na scenie spotkają się: Jan jubilat – tenor wszechczasów, Martha Eggerth – największa miłość Kiepury, Hanka Ordonówna - legenda polskiej sceny, Eugeniusz Bodo - najbardziej popularny i uwielbiany aktor dwudziestolecia międzywojennego.
Urodzinowe świętowanie odbędzie się w towarzystwie największych, przedwojennych przebojów: „Blondynki, brunetki…”, „Ninon, ach uśmiechnij się”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Nie zabraknie również hitów prosto z wielkiego ekranu, gdzie tłumy fanów podziwiały miłość Marthy i Jana. W tę podróż do czasów najpiękniejszych piosenek zabierze nas narrator widowiska – Kacper Kuszewski, a w rolach głównych zobaczymy: Martę Burdynowicz, Zuzannę Caban, Jakuba Milewskiego, Łukasza Ratajczaka.
Mazowsze Serce Polski 25lat

.%5B12%5D.png)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!