Willy, Bajtek i kózki Helenki żegnają się z nami na okres zimy
Zwierzaki odprowadza ich główny opiekun Mariusz Filipowicz z Referatu Obsługi Targowisk w naszym ratuszu. Oprócz niego zwierzętami opiekowało się jeszcze dwóch wyznaczonych pracowników. Podczas pobytu kucyków i kózek w zagrodzie miejskiej nasza Straż Miejska przeprowadziła szereg warsztatów edukacyjnych z udziałem dzieci z płońskich szkół i przedszkoli dotyczących opieki nad zwierzętami gospodarskimi i domowymi, zachowania się w takim miejscu, jak zagroda, a także poszanowania praw zwierząt. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili miejską zagrodę i dostosowali się do zasad niedokarmiania zwierząt. Dzięki temu w tym roku nie mieliśmy ani jednego zgłoszenia dotyczącego jakichkolwiek nieprawidłowości w zagrodzie.
O czym to świadczy?
O tym, że edukacja przynosi efekty.
Dziękujemy.
Na wiosnę Willy, Bajtek i kózki Helenki znów zawitają do naszej miejskiej zagrody.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!