Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Nabór do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem

Ocena 0/5

20 czerwca rusza nabór do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem (RDzMP) – ogólnopolskiego ciała doradczego Przewodniczącej Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, Adriany Porowskiej. 

Nowa Rada ma być przestrzenią do współpracy dla młodych ludzi, którzy naprawdę chcą coś zmienić – nie tylko mówić, ale też słuchać i działać. Chcemy, żeby w Radzie zasiadły osoby, które naprawdę wiedzą, czego potrzebuje młode pokolenie. Nie boją się o tym mówić własnym językiem i mają pomysły jak zmieniać rzeczywistość wokół siebie, by żyło im się lepiej. Którzy chcą rozwiązywać wszystkie ważne sprawy dla młodych Polek i Polaków – od psychologa w szkole, po bezpieczeństwo w sieci czy wykluczenie komunikacyjne. 

Więcej informacji dot. zbliżającego się naboru znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/pozytek/nabor-do-rady-dialogu-z-mlodym-pokoleniem-twoj-glos-moze-miec-realny-wplyw

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności