Pierwszy Piknik Astronomiczny za nami
W sobotę, 14 czerwca na terenie Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym odbył się pierwszy, płoński Piknik Astronomiczny „Magiczny Płońsk”.
W programie nie zabrakło m.in.: stanowiska astronomicznego, seansu w planetarium, animacji, konkursów, gry i zabawy dla najmłodszych, pokazu OSP Płońsk i Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk,, stoiska Koła Gospodyń Wiejskich z pysznymi niespodziankami, oryginalnej „Kosmografia” J.W. Jędrzejewicza, wystawy o historii płońskiej nauki oraz sprzętu astronomicznego i fotograficznego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!