Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Nowa zieleń została zagospodarowana przy ul. Pułtuskiej

Ocena 0/5

Przy ul. Pułtuskiej pojawiło się 11 drzew liściastych - surmii bignoniowych. Posadzono też 264 krzewy liściaste i 109 - krzewów iglastych, a także trawy ozdobne i pnącza.

Nowa zieleń została zagospodarowana w ramach zadania "Rewitalizacja terenów zieleni przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz ul Pułtuskiej w Płońsku".

Projekt realizowany jest z udziałem środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowiecki Instrument Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”.

Galeria zdjęć

Nowa zieleń została zagospodarowana przy ul. Pułtuskiej Nowa zieleń została zagospodarowana przy ul. Pułtuskiej Nowa zieleń została zagospodarowana przy ul. Pułtuskiej Nowa zieleń została zagospodarowana przy ul. Pułtuskiej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności