Nowa zieleń została zagospodarowana przy ul. Pułtuskiej
Przy ul. Pułtuskiej pojawiło się 11 drzew liściastych - surmii bignoniowych. Posadzono też 264 krzewy liściaste i 109 - krzewów iglastych, a także trawy ozdobne i pnącza.
Nowa zieleń została zagospodarowana w ramach zadania "Rewitalizacja terenów zieleni przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz ul Pułtuskiej w Płońsku".
Projekt realizowany jest z udziałem środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowiecki Instrument Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!