Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek

Ocena 0/5

W czwartek, 16 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza odbył się Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.

Uczniowie w odświętnych strojach przepięknie wykonali kolędy, pastorałki, recytowali wiersze, grali na instrumentach. Było magicznie i wyjątkowo, wciąż jeszcze w świątecznym nastroju.

W wydarzeniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Teresa Kozera.

Galeria zdjęć

470570981_1021585226673557_8223713120840181660_n 472114029_1021585670006846_837305163577114949_n 473107124_1021585243340222_6586272696075170361_n 473280874_1021585426673537_4443599942074088624_n 473316655_1021585463340200_190988071996403785_n 473319376_1021585750006838_4541764938368678591_n 473327751_1021585766673503_5980991870761694582_n 473352308_1021585793340167_587724158468168284_n 473372038_1021585180006895_5819882806181975816_n 473386484_1021585393340207_6147358102920402927_n 473621790_1021585606673519_5435887450635995261_n 473674808_1021585136673566_8006947269084367458_n 473690826_1021585566673523_5472734032964145544_n 473727535_1021585510006862_8009480454685832172_n 473739915_1021585726673507_8350383000158129948_n 474043662_1021585643340182_4560398679634559477_n 474044983_1021585703340176_5712358448186577024_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności