Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek
W czwartek, 16 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza odbył się Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.
Uczniowie w odświętnych strojach przepięknie wykonali kolędy, pastorałki, recytowali wiersze, grali na instrumentach. Było magicznie i wyjątkowo, wciąż jeszcze w świątecznym nastroju.
W wydarzeniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Teresa Kozera.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!