Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Stefana i Leona Wosińskich

Ocena 0/5

Zastępca burmistrza Teresa Kozera 19 stycznia br. wzięła udział w odsłonięciu tablicy upamiętniającej Stefana i Leona Wosińskich - mieszkańców wsi Brody, żołnierzy Armii Krajowej, którzy zostali zamordowani przez hitlerowców na płońskich Piaskach w styczniu 1945 roku.
W uroczystości zorganizowanych przez Gminę Płońsk wzięli udział m.in. wójt Aleksander Jarosławski, sołtys i mieszkańcy Bród, a także potomkowie braci Wosińskich.

420519743_774782014687214_1330002675905313564_n 420970601_774783528020396_1594380579100264449_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności