Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Stefana i Leona Wosińskich
Zastępca burmistrza Teresa Kozera 19 stycznia br. wzięła udział w odsłonięciu tablicy upamiętniającej Stefana i Leona Wosińskich - mieszkańców wsi Brody, żołnierzy Armii Krajowej, którzy zostali zamordowani przez hitlerowców na płońskich Piaskach w styczniu 1945 roku.
W uroczystości zorganizowanych przez Gminę Płońsk wzięli udział m.in. wójt Aleksander Jarosławski, sołtys i mieszkańcy Bród, a także potomkowie braci Wosińskich.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!