Ogólnopolska Olimpiada Zdrowia PCK
W piątek, 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku odbył się rejonowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK, organizowany przez płoński Zarząd PCK. Tematyka obejmowała zagadnienia zdrowotne, sposoby ochrony zdrowia, ochrony środowiska oraz zasady zdrowego stylu życia.
W olimpiadzie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Fundatorami nagród był Urząd Miasta w Płońsku oraz Starostwo Powiatowe w Płońsku.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!