Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach

Ocena 0/5
Każdy turnus, jeśli tylko pogoda sprzyjała, kończył się wspólnym ogniskiem, kiełbaskami i wspomnieniami świetnie spędzonego tygodnia. Tradycją też stało, że ostatniego dnia kolonistów odwiedza Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i każdy kolonista bez wyjątku otrzymuje upominek, który jest potem miłym wspomnieniem spędzonego w Goszczycach czasu.
W tym roku z tego rodzaju wypoczynku organizowanego przez nasze miasto skorzystało w sumie 135 dzieci ze szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk. Ponadto, z powodu wojny w sąsiedniej Ukrainie i pomagając uchodźcom, który schronili się w Płońsku, również ich dzieci skorzystały z wypoczynku w naszym ośrodku. Mamy nadzieję, że choć na chwilę zapomniały o przykrych wydarzeniach, których byli świadkami...
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i opieki nad dziećmi podczas tegorocznych goszczyckich kolonii. Będziemy je jeszcze podsumowywać w kolejnych dniach.
Zapraszamy za rok i życzymy cudownego, ostatniego tygodnia wakacji.

Galeria zdjęć

Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności