Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Oświadczenie Burmistrza Miasta Płońsk dotyczące uruchomienia sztucznego lodowiska na sezon 2021/2022

Ocena 0/5

Samorząd Miasta Płońsk samodzielnie uruchomi lodowisko na sezon 2021/2022.

W związku z tym, że Porozumienie z Zarządem Powiatu Płońskiego dotyczące współfinansowania sztucznego lodowiska nie doszło do skutku, podjąłem decyzję o uruchomieniu lodowiska samodzielnie przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Na sesji Rady Miejskiej 16 grudnia 2021 roku przedstawię Radzie Miejskiej w Płońsku sposób finansowania lodowiska w roku 2021 i 2022.

Dołożymy wszelkich starań, aby lodowisko uruchomić w możliwie najbliższym terminie.

 

Andrzej Pietrasik

Burmistrz Miasta Płońska

 

Andrzej Bogucki

Sekretarz Miasta

 

Waldemar Kunicki

Dyrektor MCSiR w Płońsku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności