Oświadczenie Burmistrza Miasta Płońsk dotyczące uruchomienia sztucznego lodowiska na sezon 2021/2022
Samorząd Miasta Płońsk samodzielnie uruchomi lodowisko na sezon 2021/2022.
W związku z tym, że Porozumienie z Zarządem Powiatu Płońskiego dotyczące współfinansowania sztucznego lodowiska nie doszło do skutku, podjąłem decyzję o uruchomieniu lodowiska samodzielnie przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Na sesji Rady Miejskiej 16 grudnia 2021 roku przedstawię Radzie Miejskiej w Płońsku sposób finansowania lodowiska w roku 2021 i 2022.
Dołożymy wszelkich starań, aby lodowisko uruchomić w możliwie najbliższym terminie.
Andrzej Pietrasik
Burmistrz Miasta Płońska
Andrzej Bogucki
Sekretarz Miasta
Waldemar Kunicki
Dyrektor MCSiR w Płońsku


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!