Logo Urzędu Miasta w Płońsku

PAF Płońsk kończy sezon sukcesem. Awans, ambicje i nowy stadion na horyzoncie

Ocena 0/5

W miniony weekend Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z zawodnikami oraz sztabem Płońskiej Akademii Futbolu Bank BS Płońsk, aby osobiście pogratulować im znakomitych wyników i podziękować za sportowe emocje, których dostarczyli mieszkańcom w minionym sezonie.

Powodów do dumy nie brakowało. Największe gratulacje należą się drugiej drużynie, która wywalczyła awans z B-klasy do A-klasy, potwierdzając swoją determinację i ciężką pracę. Słowa uznania skierowano również do pierwszego zespołu, który ma za sobą bardzo udany i solidny sezon.

Spotkanie było okazją nie tylko do podsumowania osiągnięć, ale także do rozmowy o planach na przyszłość. Zawodnicy z ogromnym entuzjazmem oczekują otwarcia stadionu miejskiego. Możliwość treningów i rozgrywania meczów przed własną publicznością to dla nich wyjątkowy moment, a nowoczesny obiekt zapewni piłkarzom i kibicom komfortowe warunki na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z płońskiego futbolu i wierzymy, że nowy stadion stanie się miejscem kolejnych sukcesów, sportowych emocji i wielkich zwycięstw PAF Płońsk.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności