Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik gościem TV Mazowsze
Lato w naszym mieście zapowiada się gorące! Co przygotowaliśmy dla Was na najbliższe miesiące? Jakie projekty już po wakacjach zmienią naszą wspólną przestrzeń?
Na te i wiele innych pytań odpowie Burmistrz Andrzej Pietrasik w najbliższym programie telewizyjnym.
O czym usłyszycie w rozmowie?
Poznacie kulisy miejskiej oferty letniej. Będzie sportowo, kulturalnie i z pomysłem na wolny czas dla każdego.
Przypomnimy inwestycje, które nie mają wakacyjnej przerwy - lato to czas relaksu, ale na płońskich placach budowy praca wre. Burmistrz opowie o kluczowych sportowych i drogowych projektach, które właśnie teraz nabierają tempa, by już wkrótce podnieść komfort życia nas wszystkich.
Nie przegapcie tej rozmowy. To świetna okazja, by z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak rozwija się Płońsk.
Piątek, 26 czerwca, godzina: 17:00 - TV Mazowsze (dostępna w sieci kablowej i online).
Do zobaczenia przed ekranami.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!