Logo Urzędu Miasta w Płońsku

PAF Płońsk pozostaje w V lidze

Ocena 0/5

Mimo niedzielnej porażki 2:3 z Huraganem Wołomin Płońska Akademia Futbolu  pozostaje w V lidze. Mecz odbył się na boisku w Słoszewie, na którym – ze  względu na budowę płońskiego stadionu – tymczasowo swoje spotkania domowe rozgrywają piłkarze z Płońska.

- Dzisiaj graliśmy o życie w tej lidze, bo tabela bardzo spłaszczyła się  pod koniec sezonu i dlatego musieliśmy walczyć o zwycięstwo. Nie udało  się, ale na szczęście inne spotkania ułożyły się tak, że zostajemy w V  
lidze, bo taki był cel, kiedy przyszedłem w styczniu do drużyny – mówił po  meczu trener PAF Płońsk Paweł Szpojankowski. I dodał:

- Za nami ciężki sezon. Wyciągamy wnioski. Czekamy na nasz stadion w  Płońsku. Wierzę, że to będzie nas to motywowało do tego, że będziemy grali  o jeszcze wyższe cele niż teraz.

Galeria zdjęć

DSC_8601 DSC_8616 DSC_8649 DSC_8691 PAF
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności