PAF Płońsk pozostaje w V lidze
Mimo niedzielnej porażki 2:3 z Huraganem Wołomin Płońska Akademia Futbolu pozostaje w V lidze. Mecz odbył się na boisku w Słoszewie, na którym – ze względu na budowę płońskiego stadionu – tymczasowo swoje spotkania domowe rozgrywają piłkarze z Płońska.
- Dzisiaj graliśmy o życie w tej lidze, bo tabela bardzo spłaszczyła się pod koniec sezonu i dlatego musieliśmy walczyć o zwycięstwo. Nie udało się, ale na szczęście inne spotkania ułożyły się tak, że zostajemy w V
lidze, bo taki był cel, kiedy przyszedłem w styczniu do drużyny – mówił po meczu trener PAF Płońsk Paweł Szpojankowski. I dodał:
- Za nami ciężki sezon. Wyciągamy wnioski. Czekamy na nasz stadion w Płońsku. Wierzę, że to będzie nas to motywowało do tego, że będziemy grali o jeszcze wyższe cele niż teraz.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!