We wtorek 24 maja Burmistrz Andrzej Pietrasik wziął udział w pasowaniu dzieci na przedszkolaka w Przedszkolu nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!