Pasowanie na ucznia w SP3
Takie piękne zdjęcia przesłała nam Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. To tegoroczna uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia. To pierwsze, bardzo poważne wydarzenie w życiu każdego pierwszoklasisty. Na zdjęciach znajdziecie dzieci ze wszystkich tegorocznych pierwszych klas w SP 3 wraz z wychowawcami, przewodniczącego Rady Rodziców Pana Adriana Golacika, dyrektor szkoły Panią Teodozję Gorlewską oraz Burmistrza Płońska Andrzej Pietrasik . Wszystkim pierwszoklasistom życzymy cudownych, szkolnych dni.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!