Spotkanie z funkcjonariuszkami z Zakładu Karnego w Płocku
18 października 2022r., w Urzędzie Miejskim w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik i komendant Straży Miejskiej Bogdan Lewandowski spotkali się z por. Darią Mysiewicz i por. Martą Jóźwiak z Zakładu Karnego w Płocku. Funkcjonariuszki przekazały materiały informacyjne dotyczące pracy w Służbie Więziennej, a także zadeklarowały chęć wspólnych działań promocyjnych.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!