Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

Ocena 0/5

122 uczniów z klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku zostało uroczyście przyjętych do społecznosci szkolnej. Pasowania na ucznia zgodnie z płońską tradycją dokonał Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik wraz z dyrektorem płońskiej dwójki Jarosławem Chylińskim.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności