Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
122 uczniów z klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku zostało uroczyście przyjętych do społecznosci szkolnej. Pasowania na ucznia zgodnie z płońską tradycją dokonał Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik wraz z dyrektorem płońskiej dwójki Jarosławem Chylińskim.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!