Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Podsumowanie tegorocznych zbiorów

Ocena 0/5
Rozpoczyna się czas podsumowań tegorocznych zbiorów. Z tej okazji Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i z-ca burmistrza Teresa Kozera wzięli udział w dziękczynnej mszy św. w kościele Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku. W imieniu miasta Płońsk wieniec dożynkowy złożyli strażnicy miejscy w asyście uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku.

Galeria zdjęć

Podsumowanie tegorocznych zbiorów Podsumowanie tegorocznych zbiorów Podsumowanie tegorocznych zbiorów Podsumowanie tegorocznych zbiorów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności