Podsumowanie tegorocznych zbiorów
Rozpoczyna się czas podsumowań tegorocznych zbiorów. Z tej okazji Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i z-ca burmistrza Teresa Kozera wzięli udział w dziękczynnej mszy św. w kościele Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku. W imieniu miasta Płońsk wieniec dożynkowy złożyli strażnicy miejscy w asyście uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!