Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3

Ocena 0/5

Trwa cykl spotkań Burmistrza Miasto Płońsk Andrzej Pietrasik z przedstawicielami płońskiej oświaty. Dziś odwiedził Szkołę Podstawową Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku, by wręczyć podziękowania pracownikom niepedagogicznym. Bez nich funkcjonowanie tak dużego organizmu, jakim jest placówka oświatowa byłoby niemożliwe. Dzięki ich zaangażowaniu i codziennej, ciężkiej pracy szkoła jest miejscem przyjaznym i dobrze zorganizowanym.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 10 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 9 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 8 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 7 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 6 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 5 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 4 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 3 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 2 Galeria aktualności Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności