Podziękowania Burmistrza dla pracowników niepedagogicznych SP3
Trwa cykl spotkań Burmistrza Miasto Płońsk Andrzej Pietrasik z przedstawicielami płońskiej oświaty. Dziś odwiedził Szkołę Podstawową Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku, by wręczyć podziękowania pracownikom niepedagogicznym. Bez nich funkcjonowanie tak dużego organizmu, jakim jest placówka oświatowa byłoby niemożliwe. Dzięki ich zaangażowaniu i codziennej, ciężkiej pracy szkoła jest miejscem przyjaznym i dobrze zorganizowanym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!