Podziękowania za życzenia wielkanocne
Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym za pamięć i piękne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
Państwa słowa pełne ciepła, nadziei i otuchy były dla nas niezwykle miłym gestem i źródłem radości w tym wyjątkowym czasie.
Z wyrazami wdzięczności
W imieniu Samorządu Miasta Płońska
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!