Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Podziękowania za życzenia wielkanocne

Ocena 0/5

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym za pamięć i piękne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Państwa słowa pełne ciepła, nadziei i otuchy były dla nas niezwykle miłym gestem i źródłem radości w tym wyjątkowym czasie. 

Z wyrazami wdzięczności

W imieniu Samorządu Miasta Płońska
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik

Kartki wielkanocne

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności