Festyn Integracyjny „Po sąsiedzku”
Już w najbliższą niedzielę, 27 kwietnia o 11:00 zapraszamy Was na Festyn Integracyjny „Po sąsiedzku” w Hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku.
Czego możecie się spodziewać?
- dmuchańce i wata cukrowa dla dzieci
- bigos i barszcz ukraiński dla wszystkich
- malowanie buziek
- Biały Miś i Miś Panda
- unikalne rękodzieło
- występy dzieci i zespołu „Swada”
- Targi Kół Gospodyń Wiejskich
- Objazdowy Warsztat Kreatywny
Do wygrania 2 rowery w konkursach.
Zabierzcie rodzinę, sąsiadów, znajomych i spędźcie z nami ten dzień z uśmiechem i w świetnym towarzystwie.
Organizator: Stowarzyszenie Idziemy Na Spacer
Partnerzy: Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, Feel-Bear, Fundacja OWK
Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik i Artur Adamski - Starosta Powiatu Płońskiego


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!