Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Porozmawiajmy o elektromobilności

Ocena 0/5
W czwartek, 27 sierpnia o godz. 10.30 w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbędzie się konferencja prasowa na temat Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Miasta Płońsk.

Konferencja będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych, w tym w szczególności dla mieszkańców.

- jak poprawić jakość powietrza w Płońsku

- jak zmniejszyć niską emisję
 
- postawmy na samochody elektryczne 

- rozwijajmy infrastrukturę rowerową 
 
Strategię elektromobilności dla Gminy Miasta Płońsk więcej informacji
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności