Od 13 grudnia posiłki dla potrzebujących są wydawane o godz. 13. - przez cały tydzień - na parkingu przy Urzędzie Miejskim od strony ul. Popiełuszki, a nie jak do tej pory - na parkingu przy Klubie Senior +.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!