We wtorek 21 czerwca 2022r., Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik uczestniczył w pożegnaniu przedszkolaków w Przedszkolu Nr 3 w Płońsku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!