Rozmawiali o bezpieczeństwie
Przedszkolaki z Przedszkola Nr 4 Pod zielonym listkiem w Płońsku spotkały się 21 czerwca 2022r., z zastępcą komendanta Straży Miejskiej Lidią Bralską. Pani komendant opowiedziała o bezpieczeństwie na przejściach dla pieszych i o potrzebie noszenia odblasków. Przedszkolaki poznały również numery alarmowe. Wiedzą też, że w samochodzie trzeba zapinać pasy i korzystać z fotelików, a na rower i rolki - zakładać kask.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!