Program profilaktyki raka piersi
Zapraszamy panie w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie wykonały tego badania, na mammografię w ramach programu profilaktyki raka piersi.
Program realizowany jest w trybie ambulatoryjnym i w trybie mobilnym (mammobusy). Adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (przy określeniu wieku należy wziąć pod uwagę rok urodzenia), które nie korzystały z badania mammograficznego w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz co 12 miesięcy u kobiet, u których wystąpił rak piersi wśród członków rodziny (u matki, siostry lub córki) oraz mutacje w obrębie genów BRCA 1 lub/i BRCA. Badanie mammograficzne jest bezpłatne.
W dniach 22 i 23 października 2022 r. mammobusy odwiedzą powiat płoński.
22 października, ul. Kopernika 3 w Płońsku, w godz. 14.00-16.00 (Mammo-Med: (58) 325 76 02 lub 05)
23 października, Załuski 67, w godz. 9.00-12.00 (Mammo-Med: (58) 325 76 02 lub 05)
23 października, ul. Kilińskiego 56B w Raciążu, w godz. 9.00-12.00 (Mammo-Med: (58) 325 76 02 lub 05)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!