Płońskie obchody Dnia Edukacji Narodowej 2022
W Mck uroczyście obchodzono płoński Dzień Edukacji Narodowej 2022. Z tej okazji dyrektorom i nauczycielom zostały przyznane nagrody.
Nagrody Burmistrza zostały przyznane dyrektorom szkół i przedszkoli oraz nauczycielom, którzy osiągnęli sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej w ubiegłym roku szkolnym, bądź kierowali placówkami oświatowymi:
Pani Joanna Szczepańska
Pan Jarosław Chyliński
Pani Teodozja Gorlewska
Pani Marzanna Szacherska
Pani Alina Paczkowska
Pani Elżbieta Gołębiewska
Pani Justyna Liberek
Pani Barbara Kostrzewa
Pani Aldona Górecka
Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej w roku szkolnym 2021/2022 Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik przyznał nagrody następującym nauczycielom:
Ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku:
Pani Wioletcie Jakubowskiej
Pani Katarzynie Mikołajewskiej
Panu Piotrowi Makówce
Ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku:
Pani Danucie Szczepek
Pani Izabeli Ciosek – Kowalskiej
Ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku:
Pani Danucie Krysiak
Pani Milenie Jakubiak
Ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku:
Pani Alicji Kwiatkowskiej
Panu Zbigniewowi Wiśniewskiemu
Pani Ninie Goldberg – z Przedszkola Nr 4 Pod zielonym listkiem w Płońsku
- JUBILEUSZE ZAWODOWE
40 – lecia pracy zawodowej obchodzi Zastępca Burmistrza Urząd Miejski Płońsk - Pani Teresa Kozera
40 – lecia pracy zawodowej obchodzi Pani Teodozja Gorlewska /dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku
40 – lecia pracy zawodowej obchodzi Pani Marianna Kozłowska /wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku
35 – lecia pracy zawodowej obchodzi Pani Aldona Górecka /dyrektor Przedszkola nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku
25 – lecia pracy zawodowej obchodzi Pan Jarosław Chyliński /dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku
Burmistrz Płońska złożył zawodowym jubilatom najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy uznania za wieloletnią, pełną pasji i oddania pracę. Życzył wielu dalszych, cennych inicjatyw, satysfakcji w dalszej pracy zawodowej oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Nagrody wręczone przez dyrektorów szkół podstawowych, przedszkoli wyróżniającym się w ubiegłym roku szkolnym pedagogom.
Nauczyciele nagrodzeni Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku.
Dyrektor Joanna Szczepańska nagrodziła:
1. Panią Marzannę Stasiak
2. Panią Annę Stawicką
3. Panią Beatę Motak
4. Panią Annę Ciarkowską
5. Panią Marzenę Nerć
6. Panią Martę Konstantinow
7. Panią Iwonę Jabłońską
8. Panią Monikę Karwowską – Gloch
9. Panią Olgę Zdunowską
10. Panią Sylwię Borowską
11. Panią Iwonę Brudzikowską
12. Panią Anetę Włoczkowską
Nauczyciele nagrodzeni Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku. Dyrektor Jarosław Chyliński nagrodził:
1. Panią Mariannę Kozłowską
2. Panią Joannę Ostrowską
3. Panią Agnieszkę Biernatowicz
4. Panią Annę Dłużniewską – Woźnicką
5. Panią Angelikę Paruszewską – Duklanowską
6. Panią Joannę Jakóbiak – Olkowską
7. Pana Bartosza Kaczora
8. Pana Roberta Kwietnia
9. Panią Beatę Litewkę
10. Panią Iwonę Brudzyńską
11. Panią Grażynę Mioduszewską
12. Panią Agnieszkę Biernat
13. Panią Annę Sobecką
14. Panią Renatę Tobolską
15. Pana Łukasza Zacieskiego
16. Panią Beatę Wrzesińską
17. Pana Dariusza Kowalskiego
18. Pana Mariusza Bukmakowskiego
19. Panią Aleksandrę Wiśniewską
20. Panią Justynę Michalską
21. Panią Joannę Jędruszczak
22. Panią Magdalenę Parzuchowską
23. Panią Iwonę Popowską – Szurmak
24. Pana Szymona Mikitiuka
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku, Pani Teodozja Gorlewska nagrodziła:
1. Panią Ewę Kiragę
2. Panią Katarzynę Uniewską
3. Panią Ewę Chrzanowską
4. Panią Edytę Dąbrowską
5. Panią Beatę Gorzkiewicz
6. Panią Katarzynę Jatkowska
7. Panią Annę Kaczmarską
8. Pana Marka Konarzewskiego
9. Pana Rafała Korzeniewskiego
10. Panią Lillę Kornatowską
11. Pana Mateusza Leśniarę
12. Panią Dorotę Lewandowską
13. Panią Zofię Lewandowską
14. Panią Annę Markowską
15. Panią Beatę Niewiadomską
16. Panią Bogdę Nowakowską
17. Panią Elżbietę Nowakowską
18. Panią Iwonę Nowakowską
19. Panią Sarę Rudzińską
20. Panią Anetę Sybicką
21. Pana Marcina Zaborowskiego
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku, Pani Marzanna Szacherska wręczyła nagrody nauczycielom:
1. Panu Stanisławowi Urbanowi
2. Pani Krystynie Makowskiej
3. Pani Julicie Kil
4. Pani Joannie Cieplak
5. Pani Beacie Charzyńskiej
6. Panu Jackowi Długoszewskiemu
7. Pani Joannie Kamińskiej
8. Pani Annie Dudzie
9. Pani Marzenie Jóźwiak
10. Pani Emilii Pawlak
11. Pani Barbarze Górnickiej
12. Pani Idze Wierzejskiej
13. Pani Monice Wiśniewskiej
14. Pani Lidii Paczkowskiej
15. Pani Katarzynie Zasońskiej
16. Pani Ewie Antoszkiewicz
17. Pani Katarzynie Chylińskiej
Pani Ewa Lewandowska – dyrektor Przedszkola nr 1, która wręczyła nagrody Paniom:
1. Władysławie Adamiak
2. Renacie Mossakowskiej
3. Małgorzacie Lewandowskiej
Pani Elżbieta Gołębiewska - dyrektor Przedszkola nr 2, wręczyła nagrody Paniom :
1. Ewie Bilińskiej
2. Małgorzacie Kowalskiej
3. Agnieszce Sitek
Pani Justyna Liberek - dyrektor Przedszkola nr 3, wręczyła nagrody Paniom:
1. Marzannie Markiewicz
2. Agnieszce Abramczyk
3. Justynie Tomaszewskiej
4. Natalii Rosiak
Pani Barbara Kostrzewa - dyrektor Przedszkola nr 4, wręczyła nagrody Paniom:
1. Monice Konopce
2. Agnieszce Kowalskiej
3. Barbarze Lewandowskiej
Pani Aldona Górecka - dyrektor Przedszkola nr 5, wręczyła nagrody Paniom:
1. Annie Antczak
2. Iwonie Baniak
3. Joannie Pawłowskiej
Wielu nauczycieli z naszych szkół zostanie odznaczonych Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Pedagodzy odbiorą na październikowej uroczystości z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty medale:
Ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Płońsku:
1. Pani Marta Konstantinow
2. Pani Iwona Jabłońska
Ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku:
1. Pani Aldona Gutowska
2. Pani Anna Kaczmarska
3. Pani Lilla Kornatowska
4. Pani Monika Mączyńska
5. Pani Katarzyna Uniewska
6. Pan Marcin Zaborowski
Ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku:
1. Pani Barbara Górnicka
2. Pani Kinga Rogowska
3. Pani Gabriela Jarczewska
Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przyznano Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku – p. Teodozji Gorlewskiej Medal Złoty za Długoletnią Służbę.
Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom administracji płońskich szkół i przedszkoli składamy serdeczne życzenia spełnienia w pracy zawodowej. Dziękujemy za Waszą pracę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!