Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym

Ocena 0/5
Takiej przejażdżki jeszcze nie było. 21 września 2022 r., członkowie KlubSenior+ w Płońsku wzięli udział w przejeździe elektrycznym i w pełni ekologicznym autobusem miejskim linii numer 1. Była to doskonała okazja, by porozmawiać z burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem o zmieniającym się Płońsku, inwestycjach i planach na przyszłość. Z komunikacji miejskiej korzystają też przedszkolaki, których spotkaliśmy w drodze do Przedszkola Nr 1 w Płońsku.

Galeria zdjęć

Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności