Przejażdżka Klubu Seniora autobusem elektrycznym
Takiej przejażdżki jeszcze nie było. 21 września 2022 r., członkowie KlubSenior+ w Płońsku wzięli udział w przejeździe elektrycznym i w pełni ekologicznym autobusem miejskim linii numer 1. Była to doskonała okazja, by porozmawiać z burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem o zmieniającym się Płońsku, inwestycjach i planach na przyszłość. Z komunikacji miejskiej korzystają też przedszkolaki, których spotkaliśmy w drodze do Przedszkola Nr 1 w Płońsku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!