Rajd Rowerowy
19 czerwca 2022r., podczas festynu w Siedlinie w ramach Rowerowego Rajdu zorganizowanego przez Parafię św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku, burmistrz Andrzej Pietrasik wręczył rower, który został ufundowany przez Urząd Miejski w Płońsku. Gratulujemy zwyciężczyni losowania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!