Awans Młodzików z Płońskiej Akademii Futbolu do ligi okręgowej
Brawa dla Młodzików z Płońskiej Akademii Futbolu, którzy awansowali do ligi okręgowej. 15 czerwca 2022r., z niepokonaną drużyną, trenerem i prezesem PAF spotkał się burmistrz Andrzej Pietrasik. Piłkarze i piłkarki otrzymali gratulacje i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy. Zwycięski skład:
Bielewicz Piotr
Chłopecki Błażej
Chojnowski Oliwier
Domański Leszek
Dzierzbiński Hubert
Golacik Jan
Gołaszewski Mateusz
Gryciuk Monika
Koper Michał
Kosewska Amelia
Kubiński Gabriel
Lewandowski Adam
Grzelak Ksawery
Paruszewski Michał
Piaskowski Alan
Podlecki Wojciech
Radzikowski Ksawery
Rosłoński Aleksander
Rutecki Filip
Sierbista Wiktor
Sobecki Mateusz
Sobecki Michał
Strubiński Gabriel
Wierzbicki Alan
Woliński Maciej
Wójcik Michał
Wysocki Maciej
Ziółkowski Mikołaj
Zygiel Karol
Żebrowski Bartosz
Matwin Iwanow
Szudria Ivan
Sverhun Timothy
Zahar Malyhin
Trener: Emil Kuciński
Prezes: Tomasz Rembecki


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!