Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Rozmawiali o bezpieczeństwie

Ocena 0/5
Przedszkolaki z Przedszkola Nr 4 Pod zielonym listkiem w Płońsku spotkały się 21 czerwca 2022r., z zastępcą komendanta Straży Miejskiej Lidią Bralską. Pani komendant opowiedziała o bezpieczeństwie na przejściach dla pieszych i o potrzebie noszenia odblasków. Przedszkolaki poznały również numery alarmowe. Wiedzą też, że w samochodzie trzeba zapinać pasy i korzystać z fotelików, a na rower i rolki - zakładać kask.

Galeria zdjęć

Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie Rozmawiali o bezpieczeństwie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności