Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Sesja Rady Seniorów

Ocena 0/5

W poniedziałek,  28 kwietnia w siedzibie Urząd Miejski Płońsk odbyła się II sesja Rada Seniorów Miasta Płońsk, gdzie po otwarciu obrad sesji przywitano zaproszonych gości: Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej pana Henryka Zienkiewicza, Przewodniczącego Rada Seniorów Powiatu Płońskiego pana Piotr Budziszewski wraz z Sekretarzem panią Agnieszka Jarosławska, Kierownika Referatu Oświaty, Kultury, Sportu oraz Nadzoru nad Jednostkami Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta panią Karinę Kmiecińską, Kierownika Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku pana Łukasza Gołębiewskiego, Kierownika KlubSenior+ w Płońsku panią Bożenę Urbańską wraz z seniorami.


Podczas sesji omówiono  wstępnie przygotowania do VIII PŁOŃSKICH SENIORALII i napotkanych problemach oraz sposobach ich rozwiązania, a także dyskutowano o potrzebach płońskich Seniorów zgłoszonych przez zgromadzonych. Radna Iwona Budziszewska podziękowała Radnym Urzędu Miasta za szybkie załatwienie sprawy dotyczące zamontowania ławki na przystanku autobusowym miejskim przy ul. Północnej naprzeciwko Biblioteki Miejskiej.

Galeria zdjęć

DSC_4063 DSC_4064 DSC_4068 492686954_122128236542681727_7026784697569859498_n DSC_4070 DSC_4072 DSC_4073 DSC_4074 493931276_122128236626681727_1669472787662474437_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności