Sesja Rady Seniorów
W poniedziałek, 28 kwietnia w siedzibie Urząd Miejski Płońsk odbyła się II sesja Rada Seniorów Miasta Płońsk, gdzie po otwarciu obrad sesji przywitano zaproszonych gości: Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej pana Henryka Zienkiewicza, Przewodniczącego Rada Seniorów Powiatu Płońskiego pana Piotr Budziszewski wraz z Sekretarzem panią Agnieszka Jarosławska, Kierownika Referatu Oświaty, Kultury, Sportu oraz Nadzoru nad Jednostkami Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta panią Karinę Kmiecińską, Kierownika Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku pana Łukasza Gołębiewskiego, Kierownika KlubSenior+ w Płońsku panią Bożenę Urbańską wraz z seniorami.
Podczas sesji omówiono wstępnie przygotowania do VIII PŁOŃSKICH SENIORALII i napotkanych problemach oraz sposobach ich rozwiązania, a także dyskutowano o potrzebach płońskich Seniorów zgłoszonych przez zgromadzonych. Radna Iwona Budziszewska podziękowała Radnym Urzędu Miasta za szybkie załatwienie sprawy dotyczące zamontowania ławki na przystanku autobusowym miejskim przy ul. Północnej naprzeciwko Biblioteki Miejskiej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!