Siatkarski weekend w Płońsku
W sobotę 17 września 2022r., na hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu I Rekreacji w Płońsku, odbył się turniej siatkarski o Puchar Burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika. Zmierzyło się w nim 5 drużyn kobiecych i 7 zespołów męskich.
W niedzielę 18 września 2022r., o godzinie 10:00, rozpoczął się piknik "Bo z rodziną najlepiej w siatkówkę". Podczas tego spotkania została rozegrana gra terenowa, gdzie dzieci walczyły o wspaniałe nagrody. Uczestnicy pikniku korzystali także ze strefy fitness, crossnet i nordic walking. Na zakończenie pikniku mistrz świata Paweł Zagumny poprowadził międzypokoleniowy turniej siatkówki plażowej. Dla najmłodszych dzieci przygotowano bardzo ciekawe atrakcje. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę, a rodzinne drużyny za zdobyte osiągnięcia otrzymały nagrody.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!